Stavmater dopravní stavitelství

 DOPRAVNÍ STAVITELSTVÍ

Mezi činnosti společnosti patří nezastupitelně i dopravní, zejména pak silniční stavby. Stavíme kvalitní silnice, dálnice, rychlostní komunikace, protihlukové stěny, parkoviště, letištní plochy, kruhové objezdy i další komunikace.   Máme praxi i z výstavby a rekonstrukcí mostů a mostních konstrukcí a podzemních staveb.

Více ...

Stavmater pozemní  stavitelstvíPOZEMNÍ STAVITELSTVÍ

Pozemní stavitelství patří k hlavním činnostem společnosti Stavmater Internationale s.r.o. - jedná se především o stavební činost, zpevněné plochy, chodníky, zámkové dlažby, dláždění kamenných koryt, osažření svodidel, komunikace, zemní práce a další činnosti.

Více ...

Stavmater dokončovací práce

DOKONČOVACÍ PRÁCE

Společnost má širokou praxi a letité zkušenosti i s dokončovacími pracemi, mezi které paří pokládka podlah, montáže parket, malování, zařizovaní interiérů, provádění obkladů a dlažeb, truhlářské práce, zdravotechnika a mnoho dalších činností.

Více ...

Stavmater úklid sněhu ÚKLID SNĚHU

Přenechte povinnost úklidu komunikací od sněhu na nás. Nabízíme zimní úklid sněhu, solení komunikací, rozsolení zamrzlých poloch, vjezdů, ramp, chodníků... Používáme profesionální techniku vždy s odbornou a spolehlivou obsluhou.

Více ...